Ukrainian Creative Stories 2021: прийом робіт розпочато

10 лютого 2021

Ukrainian Creative Stories 2021: прийом робіт розпочато

Відразу три рекламних фестивалі креативності Київський Міжнародний Фестиваль Реклами, ADC*UA Awards та UKRAINIAN DESIGN: the Very Best of 2021 відкрили прийом конкурсних робіт та чекають на переможців сезону 2021.

 

Конкурсна програма фестивалів розширена та модернізована, особливо це стосується міжнародного фестивалю КМФР.

 

КМФР тепер складатиметься з 4 основних блоків, в кожному з яких буде визначено Grand Prix за кращу роботу:

 

  • Creative Communications
  • Craft &Technology           
  • Positive Change
  • Client`s View

Взагалі КМФР цього року включає 29 конкурсів та 415 категорій.

 

ADC*UA Awards традиційно має 8 конкурсів та 51 категорію, які повністю відповідають європейському конкурсу ADC*Europe Awards.   

 

UKRAINIAN DESIGN: the Very Best of 2021 складається з 5 конкурсів та 97 категорій для всестороннього представлення українського дизайну.

 

Тож конкурсна програма 2021 дає широкі можливості для участі та перемоги найрізноманітнішим гравцям рекламного ринку і не тільки.

 

Поспішайте реєструвати свої креативні роботи, щоб отримати заслужене визнання.

 

Найвигідніші умови саме зараз!

 

  • I дедлайн подачі робіт – 5 березня
  • ІI дедлайн подачі робіт – 5 квітня
  • Фінальний дедлайн подачі робіт – 25 квітня

Нагородження переможців пройде вже у травні в рамках події Ukrainian Creative Stories 2021.

 

  • 26 травня – нагородження переможців Ukrainian Design: the Very Best of 2021
  • 27 травня – нагородження переможців  ADC*UA Awards 2021
  • 28 травня – нагородження переможців  Київського Міжнародного Фестивалю Реклами 2021

Ознайомтесь з фестивалями та переліком конкурсів, оберіть найбільш відповідні категорії та реєструйтесь вже сьогодні.

 

С захопленням чекаємо на ваші роботи!

 

Для довідки:

 

Ukrainian Creative Stories складається з конкурсної частини Ukrainian Creative Awards (Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, ADC*UA Awards та UKRAINIAN DESIGN: the Very Best of )  та Stories – розважально-пізнавальної частини.

 

Київський Міжнародний Фестиваль Реклами (КМФР) – найпрестижніший і головний рекламний фестиваль України. Роботи оцінює міжнародне журі, членами якого виступають провідні світові фахівці в галузі реклами. КМФР є своєрідним тест-драйвом робіт перед участю в міжнародних рекламних фестивалях/конкурсах.

 

ADC*UA Awards – змагання кращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну, що організовується і проводиться Клубом арт-директорів України (Art Directors Club Ukraine). Переможці та фіналісти мають виняткову можливість взяти участь в щорічному конкурсі європейського клубу арт-директорів ADC*Europe Awards. Саме ADC*UA Awards є відбірковим національним конкурсом перед участю робіт в європейському конкурсі в Барселоні.

 

Ukrainian Design: The Very Best Of  – фестиваль, покликаний відзначити кращі творчі проєкти, як вже відомих українських дизайнерів, так і виявити нові імена на ринку, ї їх найцікавіші та найяскравіші роботи, тим самим даючи поштовх для розквіту галузі. Роботи українських дизайнерів оцінює виключно міжнародне журі.

 

Всі фестивалі входять до Національного рейтингу креативності та майстерності України.

03 червня 2021

Рейтинг креативності рекламно-комунікаційних груп України за підсумками Ukrainian Creative Awards 2021

Всеукраїнська рекламна коаліція представила Рейтинг креативності рекламно-комунікаційних груп України за підсумками Ukrainian Creative Awards 2021. Найкреативнішою групою стала Publicis Groupe Ukraine.

02 червня 2021

Ukrainian Creative Awards: результати креативного фестивального сезону 2021

Більше 300 нагород було вручено за результатами трьох рекламних конкурсів креативності – Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of 2021, що входять до складу Ukrainian Creative Awards

31 травня 2021

Національний рейтинг креативності та майстерності України сезону 2021

Всеукраїнська рекламна коаліція підвела підсумки Національного рейтингу креативності та майстерності комунікаційних агентств України сезону 2021 за результатами Ukrainian Creative Awards 2021. Найкреативнішим агентством країни стало агентство Postmen.