Фінальний дедлайн подачі робот на Ukrainian Creative Awards 2021

6 квітня 2021

Фінальний дедлайн подачі робот на Ukrainian Creative Awards 2021

Ukrainian Creative Awards, що включає в себе три рекламних фестивалі креативності – КМФР, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of, оголосила фінальний дедлайн – 25 квітня.

 

Це останній шанс зареєструвати свої креативні роботи та отримати заслужене визнання.

 

Нагадаємо, що конкурсна програма фестивалів значно розширена, особливо це стосується міжнародного фестивалю КМФР.

 

КМФР тепер складається з 4 основних блоків, в кожному з яких буде визначено Grand Prix за кращу роботу:

 

  • Creative Communications
  • Craft &Technology           
  • Positive Change
  • Client`s View

 

Крім того, були оновлені правила щодо термінів реалізації робіт і тепер до конкурсної програми всіх трьох фестивалів допускаються проєкти, які були реалізовані не тільки в рамках останнього року, а починаючи з січня 2019 і по квітень 2021 року включно.

 

Таким чином, конкурсна програма 2021 дає широкі можливості для участі та перемоги найрізноманітнішим гравцям рекламного ринку і не тільки.

 

Фінальний дедлайн – 25 квітня

 

Реєструйте роботи на сайтах фестивалів  https://kiaf.com.ua/https://adc.ua/, https://design-awards.com.ua/

 

 

Для довідки:

 

Ukrainian Creative Stories складається з конкурсної частини Ukrainian Creative Awards (Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, ADC*UA Awards та UKRAINIAN DESIGN: the Very Best of ) та Stories – розважально-пізнавальної частини.

 

Київський Міжнародний Фестиваль Реклами (КМФР) – найпрестижніший і головний рекламний фестиваль України. Роботи оцінює міжнародне журі, членами якого виступають провідні світові фахівці в галузі реклами. КМФР є своєрідним тест-драйвом робіт перед участю в міжнародних рекламних фестивалях/конкурсах.

 

ADC*UA Awards – змагання кращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну, що організовується і проводиться Клубом арт-директорів України (Art Directors Club Ukraine). Переможці та фіналісти мають виняткову можливість взяти участь в щорічному конкурсі європейського клубу арт-директорів ADC*Europe Awards. Саме ADC*UA Awards є відбірковим національним конкурсом перед участю робіт в європейському конкурсі в Барселоні.

 

Ukrainian Design: The Very Best Of  – фестиваль, покликаний відзначити кращі творчі проєкти, як вже відомих українських дизайнерів, так і виявити нові імена на ринку, ї їх найцікавіші та найяскравіші роботи, тим самим даючи поштовх для розквіту галузі. Роботи українських дизайнерів оцінює виключно міжнародне журі.

 

Всі фестивалі входять до Національного рейтингу креативності та майстерності України.

15 квітня 2021

Ukrainian Design: The Very Best Of 2021 продовжує формувати журі

Роботи у 5 конкурсах – Graphic Design & Branding, Digital Design, TV/Promo & Video Motion Graphics, Product Design та Environmental Design – оцінює виключно міжнародне журі.

31 березня 2021

Судді конкурсу Positive Change на КМФР 2021

Судді нового блоку Positive Change будуть оцінювати креативні комунікації, які мають позитивний вплив на світ.

30 березня 2021

Оновлення щодо реєстрації конкурсних робіт на Ukrainian Creative Awards 2021

У конкурсній програмі всіх трьох фестивалів були оновлені правила участі стосовно термінів реалізації робіт