Фінальний дедлайн подачі робот на Ukrainian Creative Awards 2021

6 квітня 2021

Фінальний дедлайн подачі робот на Ukrainian Creative Awards 2021

Ukrainian Creative Awards, що включає в себе три рекламних фестивалі креативності – КМФР, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of, оголосила фінальний дедлайн – 25 квітня.

 

Це останній шанс зареєструвати свої креативні роботи та отримати заслужене визнання.

 

Нагадаємо, що конкурсна програма фестивалів значно розширена, особливо це стосується міжнародного фестивалю КМФР.

 

КМФР тепер складається з 4 основних блоків, в кожному з яких буде визначено Grand Prix за кращу роботу:

 

  • Creative Communications
  • Craft &Technology           
  • Positive Change
  • Client`s View

 

Крім того, були оновлені правила щодо термінів реалізації робіт і тепер до конкурсної програми всіх трьох фестивалів допускаються проєкти, які були реалізовані не тільки в рамках останнього року, а починаючи з січня 2019 і по квітень 2021 року включно.

 

Таким чином, конкурсна програма 2021 дає широкі можливості для участі та перемоги найрізноманітнішим гравцям рекламного ринку і не тільки.

 

Фінальний дедлайн – 25 квітня

 

Реєструйте роботи на сайтах фестивалів  https://kiaf.com.ua/https://adc.ua/, https://design-awards.com.ua/

 

 

Для довідки:

 

Ukrainian Creative Stories складається з конкурсної частини Ukrainian Creative Awards (Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, ADC*UA Awards та UKRAINIAN DESIGN: the Very Best of ) та Stories – розважально-пізнавальної частини.

 

Київський Міжнародний Фестиваль Реклами (КМФР) – найпрестижніший і головний рекламний фестиваль України. Роботи оцінює міжнародне журі, членами якого виступають провідні світові фахівці в галузі реклами. КМФР є своєрідним тест-драйвом робіт перед участю в міжнародних рекламних фестивалях/конкурсах.

 

ADC*UA Awards – змагання кращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну, що організовується і проводиться Клубом арт-директорів України (Art Directors Club Ukraine). Переможці та фіналісти мають виняткову можливість взяти участь в щорічному конкурсі європейського клубу арт-директорів ADC*Europe Awards. Саме ADC*UA Awards є відбірковим національним конкурсом перед участю робіт в європейському конкурсі в Барселоні.

 

Ukrainian Design: The Very Best Of  – фестиваль, покликаний відзначити кращі творчі проєкти, як вже відомих українських дизайнерів, так і виявити нові імена на ринку, ї їх найцікавіші та найяскравіші роботи, тим самим даючи поштовх для розквіту галузі. Роботи українських дизайнерів оцінює виключно міжнародне журі.

 

Всі фестивалі входять до Національного рейтингу креативності та майстерності України.

03 червня 2021

Рейтинг креативності рекламно-комунікаційних груп України за підсумками Ukrainian Creative Awards 2021

Всеукраїнська рекламна коаліція представила Рейтинг креативності рекламно-комунікаційних груп України за підсумками Ukrainian Creative Awards 2021. Найкреативнішою групою стала Publicis Groupe Ukraine.

02 червня 2021

Ukrainian Creative Awards: результати креативного фестивального сезону 2021

Більше 300 нагород було вручено за результатами трьох рекламних конкурсів креативності – Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of 2021, що входять до складу Ukrainian Creative Awards

31 травня 2021

Національний рейтинг креативності та майстерності України сезону 2021

Всеукраїнська рекламна коаліція підвела підсумки Національного рейтингу креативності та майстерності комунікаційних агентств України сезону 2021 за результатами Ukrainian Creative Awards 2021. Найкреативнішим агентством країни стало агентство Postmen.