Переможці конкурсів Positive Change та Client’s View КМФР 2021

27 травня 2021

Переможці конкурсів Positive Change та Client’s View КМФР 2021

У цьому році Positive Change та Client’s View виділено в окремі блоки, тож сьогодні стали відомі не лише призери (gold, silver, bronze), але й володарі Grand Prix за кращу роботу у кожному блоці.

 

Судді Positive Change оцінювали креативні комунікації, які мали позитивний вплив на світ. Блок містив два конкурси:

  • Commercial – креативні комунікації створені брендами або для них.
  • Non-Profit – креативні комунікації створені для громадських, благодійних, некомерційних організацій, або ж створені самими організаціями

 

Команда суддів Client`s View, сформована з рекламодавців – маркетинг директорів і маркетинг фахівців провідних компаній, сфокусувалась на креативності, оригінальності творчого рішення для вирішення бізнес задач в тій чи іншій індустріальній категорії. Блок складався з 4 конкурсів:

  • Film, Radio & Audio
  • Print, Outdoor & Design
  • Digital & Mobile Advertising/Social Media & Influence
  • Advertising Campaigns

 

Переможці конкурсів Positive Change та Client’s View Київського Міжнародного Фестивалю Реклами 2021 опубліковані на сайті kiaf.com.ua.

 

Оголошення переможців проходило в рамках Ukrainian Creative Stories 2021 – запис можна переглянути на сайті live.creative-awards.com.ua.

 

Програма Ukrainian Creative Stories триватиме ще один день – 28 травня, тому приєднуйтесь до прямої трансляції UCS 2021. Детальна програма за посиланням creative-awards.com.ua/program.

03 червня 2021

Рейтинг креативності рекламно-комунікаційних груп України за підсумками Ukrainian Creative Awards 2021

Всеукраїнська рекламна коаліція представила Рейтинг креативності рекламно-комунікаційних груп України за підсумками Ukrainian Creative Awards 2021. Найкреативнішою групою стала Publicis Groupe Ukraine.

02 червня 2021

Ukrainian Creative Awards: результати креативного фестивального сезону 2021

Більше 300 нагород було вручено за результатами трьох рекламних конкурсів креативності – Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of 2021, що входять до складу Ukrainian Creative Awards

31 травня 2021

Національний рейтинг креативності та майстерності України сезону 2021

Всеукраїнська рекламна коаліція підвела підсумки Національного рейтингу креативності та майстерності комунікаційних агентств України сезону 2021 за результатами Ukrainian Creative Awards 2021. Найкреативнішим агентством країни стало агентство Postmen.