Медіасаміт комітету медіаагентств ВРК пройде на UCS 2021

22 травня 2021

Медіасаміт комітету медіаагентств ВРК пройде на UCS 2021

28 травня відбудеться панельна дискусія топ-5 медіагруп України в рамках Ukrainian Creative Stories 2021

 

Модератор:

 

Учасники:

  • Олександр Гороховський, dentsu Ukraine
  • Енвєр Кікава, Publicis Groupe Ukraine
  • Віталий Матвєєв, OMD OM Group
  • Арман Маткулов, RAZOM GROUP

 

Провідні гравці медіаринку країни поділяться своїми поглядами, відповідаючи на питання від Максима Лазебника про ситуацію на ринку, про майбутнє медіаагентств, про кадри, а також про рейтинги медіаагентств України.

 

Панельна дискусія пройде наживо у креативному просторі PM hub, а всі бажаючі зможуть побачити обговорення онлайн у вільному доступі на сайті https://creative-awards.com.ua/

 

Програма Ukrainian Creative Stories триває 3 дні з 26 по 28 травня. У денній програмі обговорення різноманітних актуальних тем сьогодення рекламної індустрії, а щовечора Церемонії нагородження переможців фестивалів Ukrainian Creative Awards 2021.

03 червня 2021

Рейтинг креативності рекламно-комунікаційних груп України за підсумками Ukrainian Creative Awards 2021

Всеукраїнська рекламна коаліція представила Рейтинг креативності рекламно-комунікаційних груп України за підсумками Ukrainian Creative Awards 2021. Найкреативнішою групою стала Publicis Groupe Ukraine.

02 червня 2021

Ukrainian Creative Awards: результати креативного фестивального сезону 2021

Більше 300 нагород було вручено за результатами трьох рекламних конкурсів креативності – Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of 2021, що входять до складу Ukrainian Creative Awards

31 травня 2021

Національний рейтинг креативності та майстерності України сезону 2021

Всеукраїнська рекламна коаліція підвела підсумки Національного рейтингу креативності та майстерності комунікаційних агентств України сезону 2021 за результатами Ukrainian Creative Awards 2021. Найкреативнішим агентством країни стало агентство Postmen.