Нова команда суддів КМФР 2021

16 березня 2021

Нова команда суддів КМФР 2021

Вітаємо команду суддів, що буде оцінювати роботи в конкурсах Digital & Mobile, Media, Branded Content & Entertainment, Media Craft.

 

Голова журі – Dawid Szczepaniak, Chief Creative Officer, Partner, VMLY&R, Польща – володар понад 240 нагород на міжнародних та національних індустріальних конкурсах, в тому числі Grand Prix на Cannes Lions 2019.

 

Суддівська команда:

 

Ali Rez, Regional Executive Creative Director, Impact BBDO, ОАЕ

 

Emmanuel Upputuru, Chief Creative Officer, Cheil India, Індія

 

Francesco Grandi, Creative Director, Saatchi & Saatchi, Великобританія

 

Jorge Teixeira, Head of Advertising, FUEL Lisboa, Португалія

 

Samuel Wicki, Creative Director, Wunderman Thompson, Швейцарія

 

Adriano Alarcon, Creative Director, Бразилія

 

Vilmos Farkas, Executive Creative Director, Publicis Groupe, Угорщина

 

Ali Sener, Creative Director, Rafineri, Туреччина

 

У конкурсі Digital & Mobile судді будуть оцінювати роботи, що досягають бажаної аудиторії за допомогою веб-сайтів, мобільних додатків, банерної реклами, мультимедіа чи інших технологій.

 

В конкурсі Branded Content & Entertainment будуть судити роботи, які поєднують маркетингову стратегію та цінності бренду з розвагами або іншим контентом, що має на меті створити емоційний зв’язок з аудиторією, а не просто продавати.

 

У конкурсі Media розглянуть роботи, що покращились та посилились ігровою стратегією змін каналів, оцінять надихаючу та новаторську реалізацію ідей. А у Media Craft – демонстрацію невід’ємної ролі використання технологій, даних, таргетингу тощо.

 

Раніше оргкомітет вже оголосив членів журі конкурсів Brand Experience & Activation, Public Relations, Direct Marketing, PR Craft, Brand Experience Craft, Direct Marketing Craft. Найближчим часом будуть оголошені інші суддівські команди. 

 

Нагадуємо, що до фестивалю допускаються конкурсанти з усіх країн світу і КМФР відкритий для рекламних агенцій, рекламодавців, медіа та індивідуальних учасників.

 

Реєструйте свої роботи за посиланням kiaf.com.ua

15 квітня 2021

Ukrainian Design: The Very Best Of 2021 продовжує формувати журі

Роботи у 5 конкурсах – Graphic Design & Branding, Digital Design, TV/Promo & Video Motion Graphics, Product Design та Environmental Design – оцінює виключно міжнародне журі.

07 квітня 2021

КМФР 2021 презентує журі блоку Client's View

Особливістю блоку Client's View є оцінка конкурсних робіт командою клієнтів.

06 квітня 2021

Фінальний дедлайн подачі робот на Ukrainian Creative Awards 2021

Ukrainian Creative Awards, що включає в себе три рекламних фестивалі креативності – КМФР, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of, оголосила фінальний дедлайн – 25 квітня.