Новий ролик Ukrainian Creative Stories розповідає про хейт у рекламі

27 квітня 2021

Новий ролик Ukrainian Creative Stories  розповідає про хейт у рекламі

«Хейт — це нагорода!» – під таким девізом вийшов ролик, що анонсує знакову подію у рекламній сфері – Ukrainian Creative Stories 2021.

 

Креатив розробила агенція I Am Idea, продакшн –  BFF production.

 

Ситуація на конкурсах та фестивалях, коли роботи-переможці потрапляють під шквал негативних відгуків, знайома майже всім, хто працює у сфері креативу та реклами. Але організатори Ukrainian Creative Stories впевнені, що у сучасному світі хейт для креативу – це одна з ознак успішності та привід радіти. Хейт – це нагорода та визнання!

 

«Креатив і ідеї – історія cуб'єктивна і оцінюється всіма по-різному, навколо цієї теми завжди багато обговорень і не всі вони хороші, – розповідає Ігор Фінашкін, засновник, креативний директор і СЕО I am IDEA. –  Хейт і поливання брудом – абсолютна норма в цьому світі. Але Хейт не завжди погано, адже якщо твою роботу обговорюють, значить вона помітна, значить ти чимось зачепив, а це дуже складно зробити, коли всі борються за увагу. Особливо це стосується фестивальних робіт, завжди знайдеться чийсь "фе" з приводу переможців або навіть учасників. І важливо, щоб креативщики розуміли, що Хейт – це не є погано. У ролику для Ukrainian Creative Stories 2021 ми вирішили показати і озвучити найпопулярніші Хейт-моменти і коментарі. Хочемо сказати, що Хейт – це круто, ми заохочуємо Хейт і вчимо сприймати його як нагороду. Тому Ukrainian Creative Stories 2021 – перший в світі hate friendly event»

 

 «Це був експеримент, над роликом працювали як професіонали, так і студенти. Працювати над проектом було цікаво та весело, хоча й трохи брудно,» – поділився Дзен Євстигнейкін, співвласник, виконавчий продюсер та режисер BFF production.

 

Нагадаємо, що подія Ukrainian Creative Stories пройде вже 26-28 травня у змішаному форматі: переможці отримають свої нагороди наживо, а всі бажаючі побачать все в прямому ефірі. 

 

Ролик за посиланням https://youtu.be/As3-a4sc9pQ

03 червня 2021

Рейтинг креативності рекламно-комунікаційних груп України за підсумками Ukrainian Creative Awards 2021

Всеукраїнська рекламна коаліція представила Рейтинг креативності рекламно-комунікаційних груп України за підсумками Ukrainian Creative Awards 2021. Найкреативнішою групою стала Publicis Groupe Ukraine.

02 червня 2021

Ukrainian Creative Awards: результати креативного фестивального сезону 2021

Більше 300 нагород було вручено за результатами трьох рекламних конкурсів креативності – Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of 2021, що входять до складу Ukrainian Creative Awards

31 травня 2021

Національний рейтинг креативності та майстерності України сезону 2021

Всеукраїнська рекламна коаліція підвела підсумки Національного рейтингу креативності та майстерності комунікаційних агентств України сезону 2021 за результатами Ukrainian Creative Awards 2021. Найкреативнішим агентством країни стало агентство Postmen.