Рекордна кількість робіт на Ukrainian Creative Awards 2021

30 квітня 2021

Рекордна кількість робіт на Ukrainian Creative Awards 2021

Завершився прийом робіт на фестивалі Ukrainian Creative Awards 2021, а саме Київський Міжнародний Фестиваль Реклами, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of 2021. Загальна кількість склала майже 2000 робіт, що були зареєстровані на три фестивалі цього року,це на 53 % більше порівняно з минулорічними показниками.  

 

Значний стрибок відбувся на Київському Міжнародному Фестивалі Реклами, де кількість учасників збільшилась у 1,5 рази, а кількість зареєстрованих робот майже в 2,5 рази. Такі показники активності гравців рекламного ринку спостерігались в розквіт фестивального руху в країні та світі.

 

Фестиваль ADC*UA Awards продемонстрував приріст робіт у 1,5 рази, невеликий ріст (7%) відбувся й на Ukrainian Design: The Very Best Of 2021.

 

Географія міжнародного фестивалю КМФР 2021 охоплює 18 країн світу, серед яких Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Бразилія, Вірменія, Грузія, Естонія, Казахстан, Кіпр, Литва, Росія, Румунія, США, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Україна та Чехія.

 

А на національний фестиваль Ukrainian Design: The Very Best Of 2021 зареєстрували роботи учасники з 21 міста та 16 областей України.

 

Тож, незважаючи на тяжкі часи, рекламна індустрія продовжує створювати креативні ідеї та сміливі рішення.

 

З  1 травня розпочинають свою роботу судді. Працювати будуть в загалом 14 суддівських команд, 12 з яких є міжнародними.

 

Переможці стануть відомі вже наприкінці травня в рамках події Ukrainian Creative Stories (UCS):

 

  • 26 травня – Церемонії нагородження переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2021 та ADC*UA Awards 2021
  • 27 травня – Церемонія нагородження переможців Київського Міжнародного Фестивалю Реклами 2021 конкурсів Client’s View та Positive Change
  • 28 травня – Церемонія нагородження переможців Київського Міжнародного Фестивалю Реклами 2021 конкурсів Creative Communications та Craft/Technology

 

Нагадаємо, що захід UCS пройде у змішаному форматі: переможці отримають свої нагороди наживо, а всі бажаючі побачать все в прямому ефірі. Онлайн-трансляції пройдуть у вільному доступі на сайті Ukrainian Creative Stories https://creative-awards.com.ua/

 

Тож з нетерпінням чекаємо на результати та сподіваємось, що якість креативу цього року буде відповідна кількісним рекордам сезону.

03 червня 2021

Рейтинг креативності рекламно-комунікаційних груп України за підсумками Ukrainian Creative Awards 2021

Всеукраїнська рекламна коаліція представила Рейтинг креативності рекламно-комунікаційних груп України за підсумками Ukrainian Creative Awards 2021. Найкреативнішою групою стала Publicis Groupe Ukraine.

02 червня 2021

Ukrainian Creative Awards: результати креативного фестивального сезону 2021

Більше 300 нагород було вручено за результатами трьох рекламних конкурсів креативності – Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of 2021, що входять до складу Ukrainian Creative Awards

31 травня 2021

Національний рейтинг креативності та майстерності України сезону 2021

Всеукраїнська рекламна коаліція підвела підсумки Національного рейтингу креативності та майстерності комунікаційних агентств України сезону 2021 за результатами Ukrainian Creative Awards 2021. Найкреативнішим агентством країни стало агентство Postmen.