Діджіталізейшн. UCS доповниться цифровими активностями

26 лютого 2020

Діджіталізейшн. UCS доповниться цифровими активностями

Ukrlogika розповіли про digital-розробках, які наповнять Ukrainian Creative Stories.

 

До івенту Ukrainian Creative Stories, який пройде 28-30 травня в Києві, залишилося 3 місяці, і організатори вже впритул готуються підкорювати вас в цьому році. Молоді фахівці обіцяли експериментувати і у них виходить.

 

"Ми хочемо, щоб проект дійсно відповідав новій назві. Stories – це про Діджитал, про безперервний зв'язок події і смартфона. Люди зараз не ділять життя на реальну і віртуальну, тому ми повинні бути в тренді і доповнити фестивалі цифровими можливостями " - коментують Артур Барабанов, Володимир Лобяк, Ілля Марков, Микита К, засновники компанії Ukrlogika.

 

Зараз молода команда UCS розробляє багато активностей, які діджіталізіруют подію.

 

1. Чат-бот

Цього разу з вами буде помічник у вигляді чат бота, який допоможе бути в епіцентрі подій і актуальних новин як на івент так і до нього.

 

2. Маски Instagram

"Так як подія тепер іменується Ukrainian Creative Stories, ми звичайно ж готуємо для вас багато креативних і фірмових доповнень, щоб ваші історії в instagram стали ще яскравіше, ефектніше і креативніше" - коментує Ukrlogika.

 

3. AR

Організатори планують діджіталізіроваться не тільки онлайн, але і оффлайн. Вони розробляють інтерактивні "плюшки" в доповненої реальності, які урізноманітнюють і доповнять ваше проведення часу на заході.

 

4. online голосування

Також в цей раз доповнять івент інтерактивними голосуваннями, які в режимі реального часу і наочно для всіх покажуть хто кращий.

 

Найближчим часом ми розповімо деталі всіх активностей, стежте за новинами.

 

Нагадаємо, Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК) привернула до оновлення проекту команду молодих фахівців з усієї України, які мають новий погляд на заходи і фестивалі. Організатори обіцяють і далі розповідати про підготовку до Ukrainian Creative Stories.

03 червня 2021

Рейтинг креативності рекламно-комунікаційних груп України за підсумками Ukrainian Creative Awards 2021

Всеукраїнська рекламна коаліція представила Рейтинг креативності рекламно-комунікаційних груп України за підсумками Ukrainian Creative Awards 2021. Найкреативнішою групою стала Publicis Groupe Ukraine.

02 червня 2021

Ukrainian Creative Awards: результати креативного фестивального сезону 2021

Більше 300 нагород було вручено за результатами трьох рекламних конкурсів креативності – Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of 2021, що входять до складу Ukrainian Creative Awards

31 травня 2021

Національний рейтинг креативності та майстерності України сезону 2021

Всеукраїнська рекламна коаліція підвела підсумки Національного рейтингу креативності та майстерності комунікаційних агентств України сезону 2021 за результатами Ukrainian Creative Awards 2021. Найкреативнішим агентством країни стало агентство Postmen.