Ukrainian Creative Awards и актуальные Stories от ВРК

12 марта 2020

Ukrainian Creative Awards и актуальные Stories от ВРК

Всеукраїнська Рекламна Коаліція (ВРК) як організатор Ukrainian Creative Stories (UCS) повідомляє, що збір конкурсних робіт на креативні конкурси UCS, а саме – Київський Міжнародний Фестиваль Реклами, WOW DONE AWARDS, Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 та ADC*UA Awards триває як і було заплановано. 

 

Ніяких змін у термінах подачі робіт чи будь-яких інших питаннях, що стосуються конкурсної частини UCS не відбувається і не буде відбуватися. 

 

Загалом після першого дедлайну на конкурси подано вже приблизно 400 робіт і їх кількість поповнюється постійно.

 

Система оцінювання конкурсних робіт передбачає дистанційну роботу членів міжнародного журі та суддівство в групах у форматі зустрічей та дискусій. У суддівські команди КМФР, WOW DONE AWARDS, Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 та ADC*UA Awards увійшли кращі представники індустрії з усього світу – креативні та арт-директори провідних рекламних агентств, творці успішних проектів для відомих світових брендів, переможці міжнародних конкурсів, досвідчені фестивальні судді Cannes Lions, New York Festivals, ADC*E, Epica і т.д., а також маркетинг-спеціалісти, що працюють у провідних компаніях рекламодавця. Серед них – 10 міжнародних складів журі всіх медійних та немедійних комунікацій, 4 клієнтських та 3 команди з креативними директорами провідних агентств України (члени Клубу ADC*UA). 

 

Оргкомітет UCS гарантує, що всі конкурсні роботи 2020 року будуть оцінені журі згідно з правилами та вимогами конкурсних програм.

 

Водночас ВРК активно слідкує за міжнародною та національною ситуаціями з розповсюдженням коронавірусу. Поки що не зрозуміло чи відбудуться всі заплановані оффлайн події Ukrainian Creative Stories (конференції, семінари, презентації, вечірки тощо). Ми будемо повідомляти учасників про будь-які зміни щодо проведення UCS.  

 

На даний час команда організаторів продовжує працювати над організацією проекту та активно консультує агентства/компанії, які подають конкурсні роботи.

 

Нагадуємо, що з цього року Національний рейтинг креативності та майстерності комунікаційних агентств України сезону буде сформований виключно по результатах Ukrainian Creative Awards (креативних конкурсів, що входять в UCS). За підсумками проведення UCS буде завершений український креативний сезон 2020 і оголошені імена найкреативніших агентств України.

 

Для участі в конкурсах необхідно зареєструватись на офіційних сайтах kiaf.com.uanon-media.comawards.adc.ua та design-awards.com.ua та завантажити свої креативні проекти до 24 квітня, однак до 5 квітня діють спеціальні ціни.

 

З будь-яких питань звертайтесь до оргкомітету: (+38 044) 490-90-30, festival@vrk.org.ua, project@vrk.org.ua.

 

Ukrainian Creative Stories – нова платформа, що об'єднає усі активності української креативної сфери під одним дахом. Ця подія відзначить найкращий творчий талант та новаторську роботу в різних креативних дисциплінах: від рекламних роликів до діджитал реклами, від графічного дизайну до ілюстрації, від маркетингових комунікацій до PR та ін., щоб піднести креативність в ранг української національної ідеї. UCS об’єднав креативні конкурси: два міжнародні – Київський Міжнародний Фестиваль Реклами та WOW DONE AWARDS, два національні – ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of.

25 марта 2020

Голосование "Gradus от народа" от UCS и Gradus Research

Ukrainian Creative Stories в партнерстве с Gradus Research запустят голосование за наиболее креативную рекламу, по мнению потребителей "Gradus от народа".

27 февраля 2020

Знакомьтесь с Design жюри КМФР 2020

Оргкомитет Киевского Международного Фестиваля Рекламы объявляет первые имена международного жюри Design & Branding, Print, OOH. В этом году выбирать самые креативные дизайн-проекты будут специалисты из Европы, Азии и Северной Америки.

26 февраля 2020

Диджитализейшн. UCS дополнится цифровыми активностями

Ukrlogika рассказали о digital-разработках, которые наполнят Ukrainian Creative Stories.