Ukrainian Creative Awards и актуальные Stories от ВРК

12 марта 2020

Ukrainian Creative Awards и актуальные Stories от ВРК

Всеукраїнська Рекламна Коаліція (ВРК) як організатор Ukrainian Creative Stories (UCS) повідомляє, що збір конкурсних робіт на креативні конкурси UCS, а саме – Київський Міжнародний Фестиваль Реклами, WOW DONE AWARDS, Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 та ADC*UA Awards триває як і було заплановано. 

 

Ніяких змін у термінах подачі робіт чи будь-яких інших питаннях, що стосуються конкурсної частини UCS не відбувається і не буде відбуватися. 

 

Загалом після першого дедлайну на конкурси подано вже приблизно 400 робіт і їх кількість поповнюється постійно.

 

Система оцінювання конкурсних робіт передбачає дистанційну роботу членів міжнародного журі та суддівство в групах у форматі зустрічей та дискусій. У суддівські команди КМФР, WOW DONE AWARDS, Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 та ADC*UA Awards увійшли кращі представники індустрії з усього світу – креативні та арт-директори провідних рекламних агентств, творці успішних проектів для відомих світових брендів, переможці міжнародних конкурсів, досвідчені фестивальні судді Cannes Lions, New York Festivals, ADC*E, Epica і т.д., а також маркетинг-спеціалісти, що працюють у провідних компаніях рекламодавця. Серед них – 10 міжнародних складів журі всіх медійних та немедійних комунікацій, 4 клієнтських та 3 команди з креативними директорами провідних агентств України (члени Клубу ADC*UA). 

 

Оргкомітет UCS гарантує, що всі конкурсні роботи 2020 року будуть оцінені журі згідно з правилами та вимогами конкурсних програм.

 

Водночас ВРК активно слідкує за міжнародною та національною ситуаціями з розповсюдженням коронавірусу. Поки що не зрозуміло чи відбудуться всі заплановані оффлайн події Ukrainian Creative Stories (конференції, семінари, презентації, вечірки тощо). Ми будемо повідомляти учасників про будь-які зміни щодо проведення UCS.  

 

На даний час команда організаторів продовжує працювати над організацією проекту та активно консультує агентства/компанії, які подають конкурсні роботи.

 

Нагадуємо, що з цього року Національний рейтинг креативності та майстерності комунікаційних агентств України сезону буде сформований виключно по результатах Ukrainian Creative Awards (креативних конкурсів, що входять в UCS). За підсумками проведення UCS буде завершений український креативний сезон 2020 і оголошені імена найкреативніших агентств України.

 

Для участі в конкурсах необхідно зареєструватись на офіційних сайтах kiaf.com.uanon-media.comawards.adc.ua та design-awards.com.ua та завантажити свої креативні проекти до 24 квітня, однак до 5 квітня діють спеціальні ціни.

 

З будь-яких питань звертайтесь до оргкомітету: (+38 044) 490-90-30, festival@vrk.org.ua, project@vrk.org.ua.

 

Ukrainian Creative Stories – нова платформа, що об'єднає усі активності української креативної сфери під одним дахом. Ця подія відзначить найкращий творчий талант та новаторську роботу в різних креативних дисциплінах: від рекламних роликів до діджитал реклами, від графічного дизайну до ілюстрації, від маркетингових комунікацій до PR та ін., щоб піднести креативність в ранг української національної ідеї. UCS об’єднав креативні конкурси: два міжнародні – Київський Міжнародний Фестиваль Реклами та WOW DONE AWARDS, два національні – ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of.

09 июня 2020

Ukrainian Creative Stories backstage 2020

Бэкстейдж со съемок Ukrainian Creative Stories 2020.

04 июня 2020

Ukrainian Creative Stories 2020 на канале YouTube Unpacking Ads

Два дня программы Ukrainian Creative Stories 2020 с награждениями конкурсов Ukrainian Creative Awards 2020 и видео сторис от ведущих коммуникационных агентств Украины и не только появились в записях на канале YouTube Unpacking Ads.

02 июня 2020

Результаты для video production студий по итогам Ukrainian Creative Awards 2020

Всеукраинская рекламная коалиция подвела итоги конкурсов Ukrainian Creative Awards 2020 для продакшн-студий Украины.