КМФР 2020 знайомить з членами журі Film Craft

13 квітня 2020

КМФР 2020 знайомить з членами журі Film Craft

У суддівській команді Film Craft на Київському Міжнародному Фестивалі Реклами працюватимуть знайомі зі знімальним процесом і роботою в різних візуальних жанрах режисери, продюсери, засновники та креативні директори провідних продакшн-компаній з різних куточків світу.

 

Щорічний КМФР, що відкритий для всіх, хто займається рекламою, продакшн, медіа, PR, дизайном, та креативом у всьому світі анонсує команду журі конкурсу Film Craft. Суддівська команда може похизуватися своєю різноманітністю та безцінним міжнародним досвідом.

 

Зустрічайте членів журі Film Craft:

Mikko Lehtinen, Film Director, Director and Founder, Sauna International, Фінляндія

Jeremy Charbit, режисер, Франція

Lorenzo Del Bianco, CEO, засновник DUDE, Італія

Julia Rogowska, режисер Papaya Films, Польща

Tim Augustin, продюсер Iconoclast Germany, Німеччина

Irina Ishkova, виконавчий продюсер, партнер Pronto Film, Україна

Pejman Fakharian, режисер, креативний директор, Іран

Brian O'Malley, режисер Red Rage Films, Ірландія

Camila Zapiola, режисер Argentinacine production company, Аргентина

 

Оргкомітет КМФР запросив до суддівства конкурсу Film Craft провідних представників індустрії. Виконавчі продюсери, режисери та фільммейкери – люди з багаторічним досвідом, нестандартним мисленням  та професіональним поглядом на свою справу будуть оцінювати роботи конкурсу Film Craft та визначать хто вартий нагород та найвищої – Гран-Прі конкурсу.

 

Роботи учасників будуть оцінюватися суддями незалежно один від одного. Максимальний бал, який може отримати учасник за свій кейс від 1 члена журі – 100. Важливим є те, що навіть ті, хто не дійшов до фіналу, матимуть змогу побачити оцінку своїх здібностей на турнірній таблиці. Це допоможе учасникам чітко розуміти рівень поданого кейсу, оцінити свої можливості на даний момент та зробити висновки на майбутнє.

 

У конкурсі Film Craft більш вагомими є не креативність та нестандартність творчого рішення, а майстерність реалізації та гарно витримані технічні сторони проекту. Роботи оцінюватимуться на основі професійної режисури, цікавого сценарію, кінематографії, якісного звукового дизайну, ефектної анімації, візуальних ефектів та ін. Не втрачайте можливість отримати коментарі з приводу ваших ідей від провідних спеціалістів індустрії.

Раніше оргкомітет анонсував команди Film, Radio&Audio, Advertising Campaign Jury, Design&Branding, Print, OOH Jury, Digital&Mobile, Media, Branded Content&Storytelling.

 

Нагадуємо, що дедлайн прийому робіт – 24 квітня, а зареєструвати свої роботи можна за посиланням kiaf.com.ua

09 червня 2020

Ukrainian Creative Stories backstage 2020

Бекстейдж зі зйомок Ukrainian Creative Stories 2020.

04 червня 2020

Ukrainian Creative Stories 2020 на каналі YouTube Unpacking Ads

Два дні програми Ukrainian Creative Stories 2020 з нагородженнями конкурсів Ukrainian Creative Awards 2020 та відео сторіс від провідних комунікаційних агентств України і не тільки з’явились в записах на каналі YouTube Unpacking Ads.

02 червня 2020

Результати для video production студій за підсумками Ukrainian Creative Awards 2020

Всеукраїнська рекламна коаліція підвела підсумки конкурсів Ukrainian Creative Awards 2020 для продакшн-студій України.