Стартує Ukrainian Creative Stories 2020

10 лютого 2020

Стартує Ukrainian Creative Stories 2020

Новий проект в новому форматі зазвучить з новою силою – стартував Ukrainian Creative Stories 2020, який відбудеться 28-30 травня в Києві. Водночас відкрито прийом робіт на конкурсні програми 2020 – КМФР, WOW DONE AWARDS, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of.

 

Ukrainian Creative Stories (UCS) – нова платформа, що об'єднає усі активності української креативної сфери під одним дахом. Ця знакова подія відзначить найкращий творчий талант та новаторську роботу в різних креативних дисциплінах: від рекламних роликів до діджитал реклами, від графічного дизайну до ілюстрації, від маркетингових комунікацій до ПР та інше, щоб піднести креативність в ранг української національної ідеї.

 

UCS об’єднав професійні конкурси Ukrainian Creative Awards:

  • два міжнародні – Київський Міжнародний Фестиваль Реклами та WOW DONE AWARDS
  • два національні – ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of

 

Дані фестивалі/конкурси вже відкрили прийом робіт на офіційних сайтах kiaf.com.ua, non-media.com, awards.adc.ua та design-awards.com.ua.

 

UCS відбудеться з 28 по 30 травня у Києві з програмою, що включить в себе:

  • семінарську програму з найактуальніших питань в рекламі, маркетингу, PR, дизайні та креативі
  • 4 церемонії нагородження – ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of (28 травня), WOW DONE AWARDS (29 травня), КМФР (30 травня)
  • експозицію та скрінінг конкурсних робіт
  • вечірки та нетворкінг

 

Дедлайни прийому конкурсних робіт на КМФР 2020, WOW DONE AWARDS 2020, ADC*UA Awards 2020 та Ukrainian Design: The Very Best Of 2020:

  • I дедлайн подачі робіт – 10 березня
  • ІI дедлайн подачі робіт – 5 квітня
  • Last Minute дедлайн подачі робіт – 24 квітня

 

Кожен дедлайн відрізняється вартістю участі, тому встигніть подати роботи по найнижчій ціні до 10 березня. Не пропустіть можливість взяти участь в конкурсних програмах 2020, віддавши свої проекти на оцінку лідерів міжнародної арени в області рекламних комунікацій, а також заробити визнання серед колег, друзів, знайомих, і, звичайно ж, клієнтів.

 

Зверніть увагу, участь у чотирьох конкусних програмах (КМФР – WOW DONE AWARDS – ADC*UA Awards – Ukrainian Design: The Very Best Of) можуть принести вам бали, які будуть зараховані до Національного рейтингу креативності та майстерності комунікаційних агентств України сезону 2020. Всі нагороди мають єдину цінність, коефіцієнти "складності" фестивалів/конкурсів не застосовуються. Деталі за посиланням.

 

Слідкуй за новинами Ukrainian Creative Stories 2020 та не пропустіть шанс потрапити в епіцентр головної креативної події року.

 

Якщо у вас виникли питання, просимо звертатися до оргкомітету UCS за телефоном: (+38 044) 490-90-30 або по e-mail: project@vrk.org.ua, festival@vrk.org.ua. 

 

До зустрічі на Ukrainian Creative Stories 2020!

04 червня 2020

Ukrainian Creative Stories 2020 на каналі YouTube Unpacking Ads

Два дні програми Ukrainian Creative Stories 2020 з нагородженнями конкурсів Ukrainian Creative Awards 2020 та відео сторіс від провідних комунікаційних агентств України і не тільки з’явились в записах на каналі YouTube Unpacking Ads.

02 червня 2020

Результати для video production студій за підсумками Ukrainian Creative Awards 2020

Всеукраїнська рекламна коаліція підвела підсумки конкурсів Ukrainian Creative Awards 2020 для продакшн-студій України.

01 червня 2020

ВРК представляє Національний рейтинг креативності та майстерності сезону 2020

Всеукраїнська рекламна коаліція підвела підсумки Національного рейтингу креативності та майстерності комунікаційних агентств сезону 2020. Найкреативнішим агентством країни стало ISD Group.