Діджіталізейшн. UCS доповниться цифровими активностями

26 лютого 2020

Діджіталізейшн. UCS доповниться цифровими активностями

Ukrlogika розповіли про digital-розробках, які наповнять Ukrainian Creative Stories.

 

До івенту Ukrainian Creative Stories, який пройде 28-30 травня в Києві, залишилося 3 місяці, і організатори вже впритул готуються підкорювати вас в цьому році. Молоді фахівці обіцяли експериментувати і у них виходить.

 

"Ми хочемо, щоб проект дійсно відповідав новій назві. Stories – це про Діджитал, про безперервний зв'язок події і смартфона. Люди зараз не ділять життя на реальну і віртуальну, тому ми повинні бути в тренді і доповнити фестивалі цифровими можливостями " - коментують Артур Барабанов, Володимир Лобяк, Ілля Марков, Микита К, засновники компанії Ukrlogika.

 

Зараз молода команда UCS розробляє багато активностей, які діджіталізіруют подію.

 

1. Чат-бот

Цього разу з вами буде помічник у вигляді чат бота, який допоможе бути в епіцентрі подій і актуальних новин як на івент так і до нього.

 

2. Маски Instagram

"Так як подія тепер іменується Ukrainian Creative Stories, ми звичайно ж готуємо для вас багато креативних і фірмових доповнень, щоб ваші історії в instagram стали ще яскравіше, ефектніше і креативніше" - коментує Ukrlogika.

 

3. AR

Організатори планують діджіталізіроваться не тільки онлайн, але і оффлайн. Вони розробляють інтерактивні "плюшки" в доповненої реальності, які урізноманітнюють і доповнять ваше проведення часу на заході.

 

4. online голосування

Також в цей раз доповнять івент інтерактивними голосуваннями, які в режимі реального часу і наочно для всіх покажуть хто кращий.

 

Найближчим часом ми розповімо деталі всіх активностей, стежте за новинами.

 

Нагадаємо, Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК) привернула до оновлення проекту команду молодих фахівців з усієї України, які мають новий погляд на заходи і фестивалі. Організатори обіцяють і далі розповідати про підготовку до Ukrainian Creative Stories.

09 червня 2020

Ukrainian Creative Stories backstage 2020

Бекстейдж зі зйомок Ukrainian Creative Stories 2020.

04 червня 2020

Ukrainian Creative Stories 2020 на каналі YouTube Unpacking Ads

Два дні програми Ukrainian Creative Stories 2020 з нагородженнями конкурсів Ukrainian Creative Awards 2020 та відео сторіс від провідних комунікаційних агентств України і не тільки з’явились в записах на каналі YouTube Unpacking Ads.

02 червня 2020

Результати для video production студій за підсумками Ukrainian Creative Awards 2020

Всеукраїнська рекламна коаліція підвела підсумки конкурсів Ukrainian Creative Awards 2020 для продакшн-студій України.