Діджіталізейшн. UCS доповниться цифровими активностями

26 лютого 2020

Діджіталізейшн. UCS доповниться цифровими активностями

Ukrlogika розповіли про digital-розробках, які наповнять Ukrainian Creative Stories.

 

До івенту Ukrainian Creative Stories, який пройде 28-30 травня в Києві, залишилося 3 місяці, і організатори вже впритул готуються підкорювати вас в цьому році. Молоді фахівці обіцяли експериментувати і у них виходить.

 

"Ми хочемо, щоб проект дійсно відповідав новій назві. Stories – це про Діджитал, про безперервний зв'язок події і смартфона. Люди зараз не ділять життя на реальну і віртуальну, тому ми повинні бути в тренді і доповнити фестивалі цифровими можливостями " - коментують Артур Барабанов, Володимир Лобяк, Ілля Марков, Микита К, засновники компанії Ukrlogika.

 

Зараз молода команда UCS розробляє багато активностей, які діджіталізіруют подію.

 

1. Чат-бот

Цього разу з вами буде помічник у вигляді чат бота, який допоможе бути в епіцентрі подій і актуальних новин як на івент так і до нього.

 

2. Маски Instagram

"Так як подія тепер іменується Ukrainian Creative Stories, ми звичайно ж готуємо для вас багато креативних і фірмових доповнень, щоб ваші історії в instagram стали ще яскравіше, ефектніше і креативніше" - коментує Ukrlogika.

 

3. AR

Організатори планують діджіталізіроваться не тільки онлайн, але і оффлайн. Вони розробляють інтерактивні "плюшки" в доповненої реальності, які урізноманітнюють і доповнять ваше проведення часу на заході.

 

4. online голосування

Також в цей раз доповнять івент інтерактивними голосуваннями, які в режимі реального часу і наочно для всіх покажуть хто кращий.

 

Найближчим часом ми розповімо деталі всіх активностей, стежте за новинами.

 

Нагадаємо, Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК) привернула до оновлення проекту команду молодих фахівців з усієї України, які мають новий погляд на заходи і фестивалі. Організатори обіцяють і далі розповідати про підготовку до Ukrainian Creative Stories.

25 березня 2020

Голосування “Gradus від народу” від UCS та Gradus Research

Ukrainian Creative Stories в партнерстві з Gradus Research запустять голосування за найбільш креативну рекламу на думку споживачів “Gradus від народу”.

17 березня 2020

Перші імена журі Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Організаційний комітет Ukrainian Design: The Very Best Of анонсує імена міжнародного журі.

12 березня 2020

Ukrainian Creative Awards і актуальні Stories від ВРК

Всеукраїнська Рекламна Коаліція як організатор Ukrainian Creative Stories повідомляє, що збір конкурсних робіт на креативні конкурси UCS