А що мотивує тебе? В рамках UCA Peugeot оголошує он-лайн конкурс для креативних українців

29 травня 2019

Новий Фастбек Peugeot 508 – автомобіль, що драйвить з першого погляду, а після тест-драйву заряджає крутими емоціями і мотивує водія на щось грандіозне.

 

В рамках Ukrainian Creative Awards, що пройде з 29 травня по 1 червня в Одесі,  відбудеться не лише презентація нового фастбека Peugeot 508, але й окремий конкурс: «А що мотивує справжніх маркетологів та представників рекламної індустрії?». За участь в конкурсі можна виграти драйвові подарунки від Peugeot.

 

Для початку, ми запитали членів журі конкурсу (Жанну Стрельнікову – Директора з маркетингу Coca-Cola Ukraine; Світлану Загідько – Директора Leo Burnett Ukraine; Володимира Кобця – креативного директора Digital Choo)  про їх мотивацію, і отримали неочікувані та відверті відповіді: 

 

 

Тепер найцікавіше,  щоб виграти подарунки від автомобіля, що драйвить, - Peugeot 508 потрібно:

  1.       Зробити пост із відповіддю на питання: а що мотивує тебе? ( в роботі, в житті, у творчості; книги, люди, історії – все, що дає тобі заряд драйву)
  2.       Опублікувати його у Facebook або Instagram із хештегом #Peugeot508Drive
  3.       Очікувати 1 червня на розіграш, який відбудеться під час заключної вечірки на Ukrainian Creative Awards

 

Дивись більше інсайтів про мотивацію від членів журі Ukrainian Creative Awards:

 

Світлана Загідько 

 

Володимир Кобець

 

Жанна Стрельнікова 

 

Дізнайся більше про революційний фастбек, що драйвить,  - Peugeot 508!

 

 

25 квітня 2019

Ukrainian Creative Awards 2019: відкрита реєстрація на подію

29 травня-1 червня в Одесі відбудеться Ukrainian Creative Awards, що об'єднає найвідоміші фестивалі на рекламному ринку та збере найкреативніших людей країни. В програмі 4 дні, 3 церемонії нагородження, 4 вечірки, 6 локацій, 90 спікерів із 14 країн, тому рекомендуємо вже зараз планувати поїздку до Одеси.

11 березня 2019

Креативність – це українська національна ідея

Вперше в Україні – старт Ukrainian Creative Awards. Платформа, яка об'єднає найвідоміші фестивалі на рекламному ринку, збере найкреативніших людей країни, щоб звести креативність в ранг національної ідеї.