Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

28 травня 2020

Переможці Ukrainian Design: The Very Best Of 2020

Національний конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 оголосив переможців в рамках Ukrainian Creative Stories 2020.

 

Ukrainian Design: The Very Best Of проводився вже у дев’ятий раз. Щорічно виставка-конкурс є своєрідним звітом українських дизайнерів і художників, який підводить творчі підсумки і нагороджує найдостойніших. Мета Ukrainian Design: The Very Best Of  –  довести міжнародній спільноті та українцям факт існування «українських дизайнерів та українського дизайну», познайомити широку громадськість із кращими зразками сучасної дизайнерської творчості та креативом усіх видів, виявити серед них найяскравіших та дати поштовх для розвитку галузі.

 

Цьогорічна конкурсна програма включала 5 номінацій: Graphic Design & Branding, Digital Design, TV/Promo & Video Motion Graphics, Product Design та Environmental Design.

 

Оцінювало конкурсні роботи міжнародне журі – 32 члени журі з 18 країн – провідні міжнародні дизайнери, арт-директора, архітектори, головні редактори профільних видань та інші професіонали індустрії.

 

З повним списком переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 можна ознайомитись на сайті design-awards.com.ua.

 

Дякуємо всім, хто брав участь в національному конкурсі дизайну. Бажаємо всім учасникам успіхів у майбутніх перемогах!

 

Оголошення переможців Ukrainian Design: The Very Best Of 2020 проходило в рамках Ukrainian Creative Stories 2020 – запис можна переглянути на fb сторінці UCS за посиланням. Приєднуйтесь до трансляції другого дня UCS 2020 – деталі програми 29 травня за посиланням

09 червня 2020

Ukrainian Creative Stories backstage 2020

Бекстейдж зі зйомок Ukrainian Creative Stories 2020.

04 червня 2020

Ukrainian Creative Stories 2020 на каналі YouTube Unpacking Ads

Два дні програми Ukrainian Creative Stories 2020 з нагородженнями конкурсів Ukrainian Creative Awards 2020 та відео сторіс від провідних комунікаційних агентств України і не тільки з’явились в записах на каналі YouTube Unpacking Ads.

02 червня 2020

Результати для video production студій за підсумками Ukrainian Creative Awards 2020

Всеукраїнська рекламна коаліція підвела підсумки конкурсів Ukrainian Creative Awards 2020 для продакшн-студій України.